Televize

Přeladění TV!

1. srpna 2023 od 6:00

Z důvodu ukončení distribuce programů v nízkém rozlišení jsme nuceni k přechodu na HD vysílání. Od 1. 8. 2023 na starých set-top-boxech a analogových TV přijímačích již nenaladíte žádný TV program naší KTV. Změny se netýkají služby ModernTV, kde je již HD plně dostupné. Na moderním TV přijímači s DVB-C tunerem, budete moci za stejnou cenu sledovat více TV programů než doposud a to v prémiové HD a 4K kvalitě!

Jak přeladíte své TV přijímače?
Uveďte přijímač do továrního nastavení. Postup se liší dle výrobce. V průvodci spuštěním zvolte automatické ladění DVB-C nebo „Kabel.“ V případě, že to přístroj umožňuje, zadejte následující parametry:
Frekvence: 306 až 522 MHz
Symbolová rychlost: 6900
QAM: 256

Přelaďujte kdykoli po termínu 1. 8. 2023, 6:00 hod.

V případě, že nebudete schopni přijímač přeladit vlastními silami, je možné využít  služeb našeho technika. Cena služby je 300,- Kč s DPH za domácnost. Z časových důvodů neprovádíme seřazení programů dle individuálních potřeb. Požadavky budou vyřizovány postupně.

Neváhejte se na nás obrátit s vašimi dotazy, rádi je zodpovíme.

Omezená nabídka

ON

Omezená nabídka

... obsahuje nejsledovanější české a slovenské TV stanice v SD i HD. Celkem více než 50 programů! Navíc si zdarma můžete naladit i 17 analogových stanic na starším TV přijímači. Tato nabídka je dostupná na více TV přijímačích za jednu cenu.

120

Základní nabídka

ZN

Základní nabídka

... jednoznačně nejoblíbenější nabídka. Obsahuje již vše, co nabídka ON a ještě se navíc můžete pobavit u sledování filmů, sportu, pořadů o přírodě nebo zahraničních programů v cizím jazyce.

350

Balíčky a doplňkové služby

B1

Balíček B1

Tématická nabídka TV stanic se sportovní tématikou.

65
B2

Balíček B2

Tématická nabídka TV stanic s dokumentární tématikou.

85
B3

Balíček B3

FilmBox a další TV stanice s filmovou tématikou.

65
B4

Balíček B4

Velmi oblíbené filmové TV stanice HBO.

215
B5

Balíček B5

Balíček pro filmové nadšence - HBO a Cinemax

345
B6

Balíček B6

Nabídka, ve které najdete TV stanice FilmBox + další s erotickou tématikou

125
NEXT-TV

NEXT-TV

Služba umožňuje příjem stejné programové nabídky také na druhém DVB-C přijímači. K jejímu využití je nutno použít CAM modul nebo set-top-box se Smart kartou.

75

Ceny jsou s DPH 21% za jeden kalendářní měsíc. Změny v programové nabídce vyhrazeny.